
Акумуляторний перфоратор Grand ПА-20/26 BL | 20В, SDS+, 3 режими, 2 АКБ 6А·год, кейс
4 752 ₴
- В наявності
- Код: Grand ПА-20/26 BL
+380 (63) 810-57-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

🔨 Акумуляторний перфоратор Grand ПА-20/26 BL (20В / 6А·год / 2 АКБ / 3 режими / Кейс) — сила, автономність та професійна точність! ⚡
📦 Доставка та оплата:
🚚 Відправляємо Новою Поштою та Укрпоштою
💰 Оплата:
✔Післяплата ( оплата на пошті при отриманні)
✔Оплата на карту чи реквізити
✔Промоплата
✔Також є можливість оплати частинами від Приватбанку та Монобанку.
📞 Є питання? Зателефонуйте нам за номером +380 63 810 57 78 – допоможемо з вибором !!!

Замовляйте просто зараз і відчуйте всі переваги цього товару!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Свердління, Довбання (удар) |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 6000 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 2 Дж. |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 6 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час зарядки акумулятора | 1.5 годин |
| Вага | 3.5 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 752 ₴








